MANICURE TYTANOWY

Pomimo prowadzenia przez nas zdrowego trybu życia nasze paznokcie bardzo często nie są w dobrej kondycji. Brak cennych składników mineralnych i witamin powoduje, że paznokcie stają się matowe, łamliwe, rozwarstwiają się i są podatne na różne choroby. Manicure tytanowy jest sposobem, aby wzmocnić je od zewnątrz, gdyż dostarcza wystarczającą dawkę odpowiednich witamin takich jak A, E, D3, B5 oraz wapń. Nie od dzisiaj wiadomo, że witamina E jest nazywana witaminą młodości, dzięki niej nasze paznokcie nie żółkną. Z kolei wapń chroni nasze paznokcie przed łamaniem, rozwarstwianiem oraz powoduje, że stają się mniej kruche. Pierwsze efekty możemy zauważyć już po drugiej aplikacji a przy regularnym stosowaniu dostrzeżemy długofalowy rezultat.
Manicure tytanowy to zupełnie rewolucyjny sposób na zdrowe i zadbane paznokcie oraz doskonała alternatywa dla paznokci żelowych, hybrydowych, akrylowych. Ważnym elementem przy aplikacji produktów do manicure tytanowego jest fakt, że nie używamy lamp UV.
Tytanowy Manicure Łódź– dotychczas niestosowana metoda stylizacji z wykorzystaniem pudrów,która pozwala na zachowanie naturalnej grubości paznokcia przy jednoczesnym jego wzmocnieniu.

tytanowy1
tytanowy2
tytanowy3
tytanowy4
tytanowy5